KNALLERT/MOPED, Solex 3800, Danmark, 1900-talets mitt.

2210741. KNALLERT/MOPED, Solex 3800, Danmark, 1900-talets mitt.

Moped Solex 3800. röd. Påhängsmotor.

Ej genomgången
Slitage finns
nyckels saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgången
Slitage finns
nyckels saknas.

Nycklar saknas.

Antal besök: 6 830