JAN FALKMAN. Kustbild, färgserigrafi, signerad och numrerad 59/100.

2210075. JAN FALKMAN. Kustbild, färgserigrafi, signerad och numrerad 59/100.

Bildyta 37 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jan Falkman (Född 1938)

Bildyta 37 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jan Falkman (Född 1938)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 200