KLÄNNING OCH JACKA, thaisiden, 1900-talets andra hälft.

2206976. KLÄNNING OCH JACKA, thaisiden, 1900-talets andra hälft.

Klänning, "Kennedy-modell", längd 94, midjemått 84 cm
Blixtlås i ryggen, 50 cm
Jacka, ryggmått 58 cm.

Bruksskick, nytvättad.

Blixtlås i ryggen, 50 cm
Jacka, ryggmått 58 cm.

Bruksskick, nytvättad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 115