CARL MALMSTEN. Fåtölj och fotpall "Jättepaddan", klädsel "Folklore" design Eva Jobs , O.H. Sjögren, Tranås. 2000-tal.

2191979. CARL MALMSTEN. Fåtölj och fotpall "Jättepaddan", klädsel "Folklore" design Eva Jobs , O.H. Sjögren, Tranås. 2000-tal.

Brickmärket "O.H Sjögren i Tranås". Ewa Jobbson "Folklore", sitthöjd 48, rygghöjd 100 cm.

Lätt bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 088