KALLSTENIUS GOTTFRID. Olja på duk signerad 1899.

2179629. KALLSTENIUS GOTTFRID. Olja på duk signerad 1899.

Ram ca 189 x 125 cm.

Bruksskick.

Gottfrid Kallstenius (1861–1943)

Tema

Vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 189 x 125 cm.

Bruksskick.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Antal besök: 2 876