STIG LINDBERG. Figurin, "Springare", stengods, Gustavsbergs studio.

2167939. STIG LINDBERG. Figurin, "Springare", stengods, Gustavsbergs studio.

Målad svart dekor. Signerad "Stig L" samt med studiohanden. Längd 16 cm, höjd 14 cm.

Smärre ytslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion 2022

Smärre ytslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Tema

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 583