HANS HEDBERG. Frukt, starkeldfajans, Biot, Frankrike.

2144127. HANS HEDBERG. Frukt, starkeldfajans, Biot, Frankrike.

Signerad i godset. Höjd ca. 19 cm. Diameter ca. 25 cm.

Slitage. Ytsmuts.

Slitage. Ytsmuts.

Antal besök: 305