FILOFAX, Mulberry.

2138372. FILOFAX, Mulberry.

Svart Filofax med pärmringar, fack och dragkedjeförsedd ficka.
18 x 14 cm.

Bruksslitage, repor. Hårdare slitage mot kanterna.

2138372. FILOFAX, Mulberry.

18 x 14 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vitrin 2
Antal besök: 137