FILOFAX, Mulberry.

2138372. FILOFAX, Mulberry.

Svart Filofax med pärmringar, fack och dragkedjeförsedd ficka.
18 x 14 cm.

Bruksslitage, repor. Hårdare slitage mot kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!
2138372. FILOFAX, Mulberry.

18 x 14 cm.

Antal besök: 626