SKOR, Charles Jourdan, storlek 40.

2138321. SKOR, Charles Jourdan, storlek 40.

Slip-ins i tyg. Klack: ca: 10 cm.
Märkta: Charles Jourdan Paris.
Kartong Medföljer.

Smärre slitage, små repor på sulan.

Kartong Medföljer.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vitrin 2
Antal besök: 102