SKOR, Charles Jourdan, storlek 40.

2138321. SKOR, Charles Jourdan, storlek 40.

Slip-ins i tyg. Klack: ca: 10 cm.
Märkta: Charles Jourdan Paris.
Kartong Medföljer.

Smärre slitage, små repor på sulan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kartong Medföljer.

Antal besök: 452