SKÅLVAS, glas, Ebba von Wachenfeldt, signerad.

213269. SKÅLVAS, glas, Ebba von Wachenfeldt, signerad.

Diameter ca 11 cm. Höjd 11,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 797