MILITÄRTAVLA, litografi, Engelska samväldet, 1800-talet.

212924. MILITÄRTAVLA, litografi, Engelska samväldet, 1800-talet.

36 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 68 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 743