LARS TUNEBO. "At the catwalk" färglitografi, signerad samt numrerad: EA 5/7.

2120465. LARS TUNEBO. "At the catwalk" färglitografi, signerad samt numrerad: EA 5/7.

76 x37 cm.

Lars Tunebo (Född 1962)

76 x37 cm.

Lars Tunebo (Född 1962)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 58

Andra intressanta föremål