BRITTEN PÅÅG. Pokal. Glas. Signerad B Pååg. Lindshammar. Daterad 2000.

210707. BRITTEN PÅÅG. Pokal. Glas. Signerad B Pååg. Lindshammar. Daterad 2000.

Pokal i flerfärgat glas.
Etikettmärkt Lindshammar Sweden.
Höjd 21,5 cm.

Briuksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pokal i flerfärgat glas.
Höjd 21,5 cm.

Briuksskick.

Antal besök: 2 828