RUPERT JASEN SMITH. "THE KISS", ur Greta Garbo-sviten, utgiven av Galerie Börjeson 1989.

2090720. RUPERT JASEN SMITH. "THE KISS", ur Greta Garbo-sviten, utgiven av Galerie Börjeson 1989.

Färgserigrafi, signerad och numrerad 27/125. Bladstorlek c:a 109 x 86 cm.

Ej examinerad ur ram.

Rupert Jasen Smith (1953–1989)

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion 2022

Ej examinerad ur ram.

Tema

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 729