BÄLGKAMEROR, 5 st, bl.a. Zeiss ikon, Agfa Isolette II, 1900-talets mitt.

2054161. BÄLGKAMEROR, 5 st, bl.a. Zeiss ikon, Agfa Isolette II, 1900-talets mitt.

2 st Kamera Agfa Isolette II.
Kamera Foitzik Trier.
Kodak folding brownie.

Bruksslitage, ej genomgångna och funktionstestade.

2 st Kamera Agfa Isolette II.
Kamera Foitzik Trier.
Kodak folding brownie.

Antal besök: 159