PAUL HOLSBY. "Terassflickan", färglitografi, signerad -55.

2051257. PAUL HOLSBY. "Terassflickan", färglitografi, signerad -55.

Ramstorlek 61 x 70 cm.

Paul Holsby (1921–2007)

Ramstorlek 61 x 70 cm.

Paul Holsby (1921–2007)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T12 - Tavlor 12
Antal besök: 121

Andra intressanta föremål