INGA HENSE. "Tvätterskorna i bergen", olja på duk, signerad.

2051236. INGA HENSE. "Tvätterskorna i bergen", olja på duk, signerad.

50 x 61 cm.

50 x 61 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T15 - Tavlor 15
Antal besök: 112

Andra intressanta föremål