JOSEF SCHIBLI. "Fiskarens hus", etsning, signerad.

2051218. JOSEF SCHIBLI. "Fiskarens hus", etsning, signerad.

E.A., ramstorlek 58 x 66 cm.

Josef Schibli (Född 1925)

E.A., ramstorlek 58 x 66 cm.

Josef Schibli (Född 1925)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T12 - Tavlor 12
Antal besök: 81