GERDA ÅKESSON. Ballerina, färglitografi, signerad -56.

2051161. GERDA ÅKESSON. Ballerina, färglitografi, signerad -56.

120/300, ramstorlek 68 x 62 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T22 - Tavlor 22
Antal besök: 81

Andra intressanta föremål