INGA HENSE. "Vraket från Benidorm", olja på duk, signerad -67.

2051149. INGA HENSE. "Vraket från Benidorm", olja på duk, signerad -67.

38 x 68 cm.

38 x 68 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T19 - Tavlor 19
Antal besök: 40

Andra intressanta föremål