NICOLAI COSTER. Allmogescen, olja på duk, signerad.

2047552. NICOLAI COSTER. Allmogescen, olja på duk, signerad.

Ca 50,5 x 40 cm.

Ca 50,5 x 40 cm.

Antal besök: 167