KARL MÅRTENS. blåmes, färglitografi, signerad och numrerad 262/275.

2041958. KARL MÅRTENS. blåmes, färglitografi, signerad och numrerad 262/275.

bladmått 30,5 x 29 cm.

oramad.

Karl Mårtens (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

bladmått 30,5 x 29 cm.

oramad.

Karl Mårtens (Född 1956)

Antal besök: 746