SKOR, Luciano Padovan, storlek 37.

2041949. SKOR, Luciano Padovan, storlek 37.

Mörkblå textil, Klack 8,5 cm.

Bruksslitage, märke och repor på klack.

Mörkblå textil, Klack 8,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Rum H
Antal besök: 25

Andra intressanta föremål