SKOR, Luciano Padovan, storlek 37.

2041949. SKOR, Luciano Padovan, storlek 37.

Mörkblå textil, Klack 8,5 cm.

Bruksslitage, märke och repor på klack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mörkblå textil, Klack 8,5 cm.

Antal besök: 582