JOSEP BAQUÉS. Komposition med kvinnor, färglitografi, signerad.

2040002. JOSEP BAQUÉS. Komposition med kvinnor, färglitografi, signerad.

203/250, ramstorlek 70 x 51 cm.

Josep Baqués (Född 1931)

Josep Baqués (Född 1931)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 163