JOSEP BAQUÉS. Komposition med kvinnor, färglitografi, signerad.

2040002. JOSEP BAQUÉS. Komposition med kvinnor, färglitografi, signerad.

203/250, ramstorlek 70 x 51 cm.

Josep Baqués (Född 1931)

Gör en kostnadsfri värdering!

Josep Baqués (Född 1931)

Antal besök: 373