BORDSLAMPA, sk. Strindbergslampa, 1900-tal.

2038707. BORDSLAMPA, sk. Strindbergslampa, 1900-tal.

Höjd 43 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Höjd 43 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 1. B
Antal besök: 358