BYRÅ, 6-lådor, nyrenässans, 1800-talets slut.

2038645. BYRÅ, 6-lådor, nyrenässans, 1800-talets slut.

Längd 86, djup 53, höjd 149 cm.

Slitage, repor, märken, list med avslag/skada.

Nycklar saknas.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 6.
Antal besök: 752