TRUMMA, Afrika, 1900-tal.

2037724. TRUMMA, Afrika, 1900-tal.

Höjd 42 cm.

Slitage.

Höjd 42 cm.

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 5.
Antal besök: 16

Andra intressanta föremål