CARL LARSSON. Efter. Mapp, 4 st, litografier, ur ett hem, signerade i tryck, numrerade 368/790.

2037695. CARL LARSSON. Efter. Mapp, 4 st, litografier, ur ett hem, signerade i tryck, numrerade 368/790.

Efter akvareller,.
Bladmått 44 x 60.

I mapp.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Efter akvareller,.
Bladmått 44 x 60.

I mapp.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 478