LARS NORRMAN. Vilande man, färglitografi, signerad och numrerad 255/310.

2037650. LARS NORRMAN. Vilande man, färglitografi, signerad och numrerad 255/310.

Motivyta ca 38,5 x 60 cm.

Ej examinera ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Motivyta ca 38,5 x 60 cm.

Ej examinera ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Tavelfack C
Antal besök: 296