LARS NORRMAN. Vilande man, färglitografi, signerad och numrerad 255/310.

2037650. LARS NORRMAN. Vilande man, färglitografi, signerad och numrerad 255/310.

Motivyta ca 38,5 x 60 cm.

Ej examinera ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivyta ca 38,5 x 60 cm.

Ej examinera ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 532