BENGT LINDSTRÖM. Ansikte, carborundumetsning, signerad och numrerad 59/80.

2037639. BENGT LINDSTRÖM. Ansikte, carborundumetsning, signerad och numrerad 59/80.

Ur: Miroir Pour Shakespeare.
Bildmått 74 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Ur: Miroir Pour Shakespeare.
Bildmått 74 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Tavelgolv 2
Antal besök: 297