OLLE BONNIÉR. komposition, litografi, signerad och numrerad 129/260, daterad -74.

2036597. OLLE BONNIÉR. komposition, litografi, signerad och numrerad 129/260, daterad -74.

Bildmått 45 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Bonniér (1925–2016)

Bildmått 45 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Bonniér (1925–2016)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 105