FRUKTSERVIS, 13 delar, Rörstrand.

2036271. FRUKTSERVIS, 13 delar, Rörstrand.

12 assietter diameter 17,5 cm.
Skål på fot höjd 12 cm.

Förgyllningsslitage samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål på fot höjd 12 cm.

Antal besök: 489