KARMSTOLAR, ett par, Gustaviansk stil, 1900-tal.

2035877. KARMSTOLAR, ett par, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Model Axet, sitthöjd ca 46 cm, rygghöjd ca 100 cm.

Bruksslitage, repor, märken och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 427