KARMSTOLAR, ett par, Gustaviansk stil, 1900-tal.

2035877. KARMSTOLAR, ett par, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Model Axet, sitthöjd ca 46 cm, rygghöjd ca 100 cm.

Bruksslitage, repor, märken och färgbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 3. C
Antal besök: 133