BENGT LINDSTRÖM. Komposition med figurer, litografi, signerad och numrerad 133/135.

2034064. BENGT LINDSTRÖM. Komposition med figurer, litografi, signerad och numrerad 133/135.

Mått 72 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Mått 72 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Tavelgolv 2
Antal besök: 276