SPEGEL, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

2032724. SPEGEL, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

Skuren och förgylld dekor, höjd ca 62, bredd ca 33 cm.

Renoverad och kompletterad, skador och slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg Kassa
Antal besök: 447