VAS, glas, Kai Blomqvist, Kumela oy samt LJUSSTAKE, Pertti Santalahti.

202539. VAS, glas, Kai Blomqvist, Kumela oy samt LJUSSTAKE, Pertti Santalahti.

Vas med silverdekor, höjd ca 21 cm.
Ljusstake, höjd ca 20,5 cm.

Bruksslitage.
Gravyr på silverdekor. Vas med mikronagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake, höjd ca 20,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 254