Fanerad med alm. Tre utdragslådor, flankerande rotfanerade dörrar med bakomliggande lådor. Bredd ca 110 cm, djup 47 cm, höjd ca 63 cm.
Slitage, märken, repor, skador. Böjd nyckel.
Nyckel/nycklar finns.
Nyckel/nycklar finns.