BYRÅ, 1930/40-tal.

2023501. BYRÅ, 1930/40-tal.

Fanerad med alm. Tre utdragslådor, flankerande rotfanerade dörrar med bakomliggande lådor. Bredd ca 110 cm, djup 47 cm, höjd ca 63 cm.

Slitage, märken, repor, skador. Böjd nyckel.

Nyckel/nycklar finns.

2023501. BYRÅ, 1930/40-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 4
Antal besök: 121

Andra intressanta föremål