2020448. MODELLOK med TENDER, Gem Models, ST-507 Kit, Korea. LOK, "18 ton Climax" Flying ZOO.
Metall. Längd ca 17+ 16 + 17 cm.
En tågdel saknas till Gem Models-kittet. Slitage. Mindre delar kan saknas, skador kan förekomma. Ingen funktionsgaranti lämnas.