MODELLOK och VAGN, Samhongsa, KTM, Korea.

2020279. MODELLOK och VAGN, Samhongsa, KTM, Korea.

Metall. Lok längd ca 50 cm, vagn längd ca 29 cm. I kartonger.

Slitage. Skador kan förekomma och mindre delar kan saknas. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 271