HALSSMYCKEN, 6 st, BROSCHER, 5 st, blandade material, 1980-2000-tal.

2018346. HALSSMYCKEN, 6 st, BROSCHER, 5 st, blandade material, 1980-2000-tal.

Handgjorda smycken, en del signerade. Textil, läder, trä, gummi mm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
1Vitrin
Antal besök: 23

Andra intressanta föremål