VÄCKARUR, Cartier, 8 days, manuell.

2018283. VÄCKARUR, Cartier, 8 days, manuell.

Förgylld metall
Boett nr. 391606
Höjd inklusive ställning ca 5,5 cm
Originalask.

Märken och slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Förgylld metall
Boett nr. 391606
Originalask.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 285