VAS, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda.

201385. VAS, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda.

Signerad, höjd ca 26 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad, höjd ca 26 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 518