ELVINE OSTERMAN. Martin Luther King, litografi, signerad i trycket, med dedikation.

2002433. ELVINE OSTERMAN. Martin Luther King, litografi, signerad i trycket, med dedikation.

"Till Herbert Vännen Elvine". Dagermått ca 36 x 27 cm.

Oramad. Ytskador i papper. Hål. Fläckar.

Elvine Osterman (1908–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Elvine Osterman (1908–1997)

Antal besök: 377