MATSALSSKÅP, valnöt/bok, 1900-talets mitt.

1987738. MATSALSSKÅP, valnöt/bok, 1900-talets mitt.

Längd 121, bredd 42, höjd 119 cm.

Krånglande lås, kantskador samt spricka i dekorelementet. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
P4 - Pallställ 4
Antal besök: 32

Andra intressanta föremål