MAJ SVANSTRÖM. RÖLLAKANSMATTA, Klockaregårdens Hemslöjd, ca 405X347.

1987342. MAJ SVANSTRÖM. RÖLLAKANSMATTA, Klockaregårdens Hemslöjd, ca 405X347.

ca 405x347 cm.

Slitage, ställvis med småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 405x347 cm.

Antal besök: 1 082