TAKDEKOR/TAKPANNOR, 2 st, lergods, Kina, Ming, (1368-1644).

1982238. TAKDEKOR/TAKPANNOR, 2 st, lergods, Kina, Ming, (1368-1644).

Ornament av växtlighet, glaserade i gult, ca 40 x 26 x 8 cm.

Sprickor, nagg, slitage.

Sprickor, nagg, slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 26

Andra intressanta föremål