MATTA, "Isfahan", signerad, 242 x 151 cm.

1977048. MATTA, "Isfahan", signerad, 242 x 151 cm.

Blommor på blå botten.

Stora slitage.

Blommor på blå botten.

Stora slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 632