SERVETTER, 21 st, linnedamast, 1800-talets slut.

1975722. SERVETTER, 21 st, linnedamast, 1800-talets slut.

Mönster av strödda blomster med bård av blommor och växtlighet. Mått ca 100 x 100 cm.

Broderat monogram och numrering. Fläckar. Lagningar. Ej fullständigt genomgångna.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 160