SERVETTER, 21 st, linnedamast, 1800-talets slut.

1975722. SERVETTER, 21 st, linnedamast, 1800-talets slut.

Mönster av strödda blomster med bård av blommor och växtlighet. Mått ca 100 x 100 cm.

Broderat monogram och numrering. Fläckar. Lagningar. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 401