TRÄLÅDA, Stockholms Maccaroniefabrik, 1900-tal.

1975619. TRÄLÅDA, Stockholms Maccaroniefabrik, 1900-tal.

Mått ca. 57x45 cm.

Slitage. Fläckar. Ytsmuts.

Mått ca. 57x45 cm.

Slitage. Fläckar. Ytsmuts.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 3. A
Antal besök: 121