BOKSKÅP, ek, sekelskiftet 1800/1900.

1975393. BOKSKÅP, ek, sekelskiftet 1800/1900.

Längd 94, bredd 40, höjd 210 cm.

Listskador, troligen saknas fötter samt åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 771